Sponzoři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Podporují nás
Banner
Banner
Informace o WWW stránkách Tisk Email
Napsal webmaster, 25.03.2011 21:14, aktualizováno 09.04.2011 10:02

Autorská práva

Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek www.volejbalck.cz je TJ Červený Kostelec, se sídlem 17. listopadu 452, 549 41 Červený Kostelec (dále jen Provozovatel).

Provozovateli náleží všechna autorská práva k veškerému obsahu, který Provozovatel umísťuje na stránkách www.volejbalck.cz.

Zveřejnění jakýchkoliv údajů či informací na stránkách www.volejbalck.cz, s výjimkou tohoto dokumentu, nemá povahu žádného právního úkonu, nebude-li v jednotlivých případech výslovně stanoveno jinak.

Ochrana dat

S údaji poskytnutými návštěvníky těchto stránek Provozovateli bude nakládáno ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a případně i jiných zákonů, v platném znění. Tyto informace nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty.

Prohlášení o přístupnosti

Provozovatel WWW stránek prohlašuje, že se tyto stránky snaží o maximální přístupnost obsahu i všech svých funkčností pro všechny uživatele internetu.

Obsahová stránka prezentace je vytvořena dle standardu XHTML 1.0 Transitional, vizuální stránka prezentace pak s využitím CSS 2.

Valid XTHML 1.0!Valid CSS2!

Při tvorbě a správě stránek je v maximální možné míře zohledněna přístupnost a bezbariérovost webu dle novely Zákona č. 365/2000 Sb.

Informace o autorovi webu

WWW stránky vytvořila a spravuje firma Mgr. Jan Preclík JPsoft. V případě dotazů nebo nalezení technických problémů je možné kontaktovat autora e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Původní verze stránek a návrh jejich struktury © Honza Kafka, grafický návrh © Jéňa Vondrouš.

 
© 2011-2013 TJ Volejbal Červený Kostelec,  provozováno na Joomla!,  informace o WWW stránkáchmapa webu
XHTML validní
CSS validní