Sponzoři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Podporují nás
Banner
Banner
Naši hlavní sponzoři Tisk Email
Napsal webmaster, 10.04.2011 19:28, aktualizováno 14.07.2015 21:12

Všem velice děkujeme za podporu!

Autoškola Jiří Vít

Autoškola Jiří Vít

http://www.autoskola-vit.cz

Autoškola nabízí výuku a výcvik všech skupin řidičských oprávnění včetně školení řidičů. Pobočky máme v Červeném Kostelci, Jaroměři a Hronově.


TISKÁRNA Šimek

TISKÁRNA Šimek

http://www.tiskarna-simek.cz

Firma začínala výrobou razítek a tiskem vizitek termogravůrou. Postupně rozšiřovala svoji výrobu o ofsetový a tamponový tisk, řezanou reklamu, polepy tabulí, výloh, automobilů a tisk samolepících etiket, plíšků, tašek, potisk textilu apod. na novém sítotiskovém poloautomatu.


OCELTECH s.r.o.

OCELTECH s.r.o.

http://www.oceltech.cz

Firma OCELTECH zajišťuje obchodním partnerům služby v oblasti zpracování a tváření plechů. Kromě výrobních kapacit realizujeme i široký okruh služeb souvisejících s konstrukčním a technologickým poradenstvím. Firma získala v prosinci 2008 certifikaci ISO 9001:2001.


logo_sgc

Saar Gummi Czech, s.r.o.

http://www.sgc.cz

Saar Gummi Czech (SGC) je evropský leader ve výrobě dynamických těsnění. Dodává dynamická těsnění do každého pátého automobilu vyrobeného v Evropě. Jedná se hlavně o těsnění dveří a kapoty, vyráběná z technické pryže technologií vytlačováním. Hlavní závod sídlí v Červeném Kostelci, další pobočka ve Velkém Poříčí. V lednu 2004 byla zahájena výroba gumárenských směsí v nově vybudované mísírně, která patří k nejmodernějším na světě. SGC patří k největším zaměstnavatelům v regionu. 


NV Stavby

NV Stavby

http://www.nvstavby.cz

Společnost nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, veškeré stavební a elektroinstalační práce, lití anhydritových podlah, rekonstrukce objektů, rekonstrukce bytových jader, suchá výstavba „sádrokartonové systémy“, zateplení budov atd. Je schopna zajistit projektovou dokumentaci a veškerá povolení potřebná k realizaci vašeho projektu. Používáme pouze certifikované materiály a technologie. Dále nabízíme odbornou montáž EZS a kamerových systémů doloženou koncesí, elektronickou regulaci vytápění, televizní a satelitní rozvody.

Společnost je registrována v programu zelená úsporám.

 
© 2011-2013 TJ Volejbal Červený Kostelec,  provozováno na Joomla!,  informace o WWW stránkáchmapa webu
XHTML validní
CSS validní